נעים להכיר, אני נעה ישראלי-רוזנברג, אמא של ליאורי ושחר ובת זוג של אהוד. מדורתה נולדה קצת אחרי שהפכתי לאמא, כשהתעצמה בי ההבנה והידיעה הפנימית שנשים צריכות מרחבים אחרים. רבות מאתנו מתהלכות ובתוכן גועשת ורוחשת לבה רותחת, משהו שרוצה להתפרץ אבל אין לו מקום. נשים זקוקות למרחבים מאפשרים, עגולים, בהם הן יכולות להראות במלואן. וזה מה שאני עושה. בוראת מרחבים.

סביב המדורה במעגל או במפגש אישי ליד הנחל, נוצר מפגש כל כך מיוחד ומרגש, כזה שמחזיר לכל אחת את החיבור לעצמה, למהות, לאמת שלה, לתשוקות, לחיים. 

 

במדורתה אני יוצרת שפה אחרת, אוהבת, חומלת, מקבלת (במקום כוחנית, תחרותית, שיפוטית, מפרידה). במדורתה אני נותנת מקום לתהליך ולדרך בלי לדעת לאן תוביל. אין מדדים, הספקים, הישגים. יש התבוננות מעמיקה, יש התרחבות, ויש מקום לכל אחת להשמיע את קולה, להבין את עצמה, לקבל את כל החלקים שבתוכה.

הטבע הוא השותף שלי והמפגשים מתקיימים בחוץ לאורך כל השנה ובכל מזג אוויר. בכל פעם מחדש אני מופתעת כמה כוח יש לטבע, ואיך התהליכים שקורים בו לא פעם משקפים בצורה מופלאה את נפשנו.

המפגש בחוץ מביא איתו עוצמה שאין בחדר סגור, הוא מאפשר לנו לפגוש את עצמנו מהר יותר ובעוצמה גדולה יותר. 

במשך השנים אספתי כלים רבים. למדתי טבע תרפיה (אוניברסיטת ת"א), אני מוסמכת בי-או-טי (תרפיה מוכוונת לידה) והתמקדות (פוקוסינג), אבל כשאני מגיעה למפגש אני מניחה את "התיק" בצד ובאה עם לב פתוח לפגוש אותך. אני מאמינה שכל אשה יודעת את הדרך שלה (גם כשנדמה לה שלא), אני שם רק כדי לתת לך יד ומבט, ללוות אותך במסע שלך אל עצמך. בין אם במפגשים האישיים ובין אם במעגלים ובסדנאות. זאת התשוקה שלי- להפגש באמת, וללוות אותך בחיבור אל הכוחות שלך. 

אז אם יש בך כמיהה לצאת לטבע, ואת מוכנה לדרך שהיא לא תמיד שגרתית, אם את סקרנית ומוכנה להתמסר לתהליך, לשאול שאלות, ולהעמיק פנימה

אשמח להכיר :) 

נעים להכיר